https://www.divadiamondsjewelry.com/depo-25-bonus-25/ https://escaperoomtarragona.com/depo-25-bonus-25/ https://fd-osteolyon.fr/depo-25-bonus-25/ https://devsamurai.vn/depo-10-ribu/ https://mitrabusinesssolution.com/slot-bonus/ https://www.nuestramirada.org/ https://www.divadiamondsjewelry.com/slot-dana/ https://thailandalive.com/ https://www.anetamak.com/ https://fd-osteolyon.fr/depo-25-bonus-25/ https://sharkthewaterworld.com/ situs judi bola resmi rtp slot live https://devsamurai.vn/nexus-slot/ https://padacon.com.br/nexus-slot/ https://anima.es/mahjong-slot/ https://fd-osteolyon.fr/mahjong-slot/ https://www.divadiamondsjewelry.com/nexus-slot/ https://disneydreamer.com/mahjong-slot/ https://www.colchaoherval.com/ https://passotogo.com/ https://alvoradaacabamento.com.br/mahjong-slot/ https://www.alvoradaacabamento.com.br/nexus-slot/ https://www.findifsccode.in/nexus-slot/ https://findifsccode.in/mahjong-slot/ https://bmarket.co/mahjong-slot/ https://maisnacional.com.br/mahjong-slot/ https://bmarket.co/nexus-slot/ https://maisnacional.com.br/nexus-slot/ https://bmarket.co/slot-bonus-new-member/ https://maisnacional.com.br/slot-bonus-new-member/
Telefon 1

+90 (224) 254 14 08

Telefon 2

0 532 776 19 28

Telefon 3

0 532 203 02 85

Zımpara Taş Motorları

Hakkımızda

Zımpara Taş Motorları

Zımpara taş motorları, 150’lik zımpara taş motorları, 175’lik zımpara taş motorları, 200’lük zımpara taş motorları, 250’lik zımpara taş motorları, 300’lük zımpara taş motorları, 350’lik zımpara taş motorları, 400’lük zımpara taş motorları, hem monofaze hem trifaze olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Lider Makina Bursa’da kendi bünyesinde zımpara taş motoru üretimi yapan birkaç profesyonel firmadan biridir. Lider Makina bünyesinde çalışan tüm personel son derece tecrübeli ve deneyimli ustalardan oluşur. Zımpara taş motoru üretiminde, tasarımından malzeme teminine, elektrik ihtiyacına kadar tüm aşamaları bünyesinde bulunduran Lider Makina Zımpara Taş Motoru üretiminde 10 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Zımpara taş motoru üretimi ile ürün bandını genişleten Lider Makina teknik servisi ve hızlı desteği ile de zımpara taş motoru üretiminde sektörün en güçlü firmalarından olduğunu kanıtlamaktadır. Zampara taş motoru deyince akla gelen Lider Makina 7 /24 verdiği ürün ve teknik destek ile tüm müşterilerine güven vermektedir. Sektörde Lider Makina gibi 7 /24 teknik destek ve ürün temini sağlayan firma bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Bir aile şirketi olan Lider Makina herhangi bir sorunda firma yetkilileri ile direkt görüşebildiğiniz sayılı firmalardandır. Bu sayede zımpara taş motoru konusunda da tercih edilirliğini devam ettirmektedir. Zımpara taş motoru üretiminde üst düzey performans kalite ve satış sonrası teknik desteği kendine düstur edinmiş olan Lider Makina Zımpara taş motoru konusunda farklı modeller ve çok önem verdiği Arge çalışmaları ile farklılık yaratmaya devam ediyor.

Lider Makine

Bizimle İletişime Geçin

1
Ürün Belirlenmesi

Ürünü Belirleyin

Telefonla ve İletişim formunda, Talep edilen ürünün adı yada kod numarası girilerek miktar bildirilir.

İletişim
2
Sipariş ve Stok

Sipariş ve Stok Kontrolu

Talep edilen ürünün stok kontrolünden sonra tarafınıza bilgi verilir ve onay alınır.

İletişim
3
Sipariş Onayı

Sipariş Onayı ve Faturalandırma

Sevk irsaliyesi ve Fatura düzenlenir ve eğer müşteri kayıtlı değilse cari hesap oluşturulur.

İletişim
4
Ürün Teslimi

Ürün Teslimatı Yapılır

Ürünün stoklarımızda olması halinde aynı gün kargoya verilir. Aksi bir durumda yaklaşık bir termin belirlenir.

İletişim