https://www.divadiamondsjewelry.com/depo-25-bonus-25/ https://escaperoomtarragona.com/depo-25-bonus-25/ https://fd-osteolyon.fr/depo-25-bonus-25/ https://devsamurai.vn/depo-10-ribu/ https://mitrabusinesssolution.com/slot-bonus/ https://www.nuestramirada.org/ https://www.divadiamondsjewelry.com/slot-dana/ https://thailandalive.com/ https://www.anetamak.com/ https://fd-osteolyon.fr/depo-25-bonus-25/ https://sharkthewaterworld.com/ situs judi bola resmi rtp slot live https://devsamurai.vn/nexus-slot/ https://padacon.com.br/nexus-slot/ https://anima.es/mahjong-slot/ https://fd-osteolyon.fr/mahjong-slot/ https://www.divadiamondsjewelry.com/nexus-slot/ https://disneydreamer.com/mahjong-slot/ https://www.colchaoherval.com/ https://passotogo.com/ https://alvoradaacabamento.com.br/mahjong-slot/ https://www.alvoradaacabamento.com.br/nexus-slot/ https://www.findifsccode.in/nexus-slot/ https://findifsccode.in/mahjong-slot/ https://bmarket.co/mahjong-slot/ https://maisnacional.com.br/mahjong-slot/ https://bmarket.co/nexus-slot/ https://maisnacional.com.br/nexus-slot/ https://bmarket.co/slot-bonus-new-member/ https://maisnacional.com.br/slot-bonus-new-member/
Telefon 1

+90 (224) 254 14 08

Telefon 2

0 532 776 19 28

Telefon 3

0 532 203 02 85

Testereler

43+

Yıllık Tecrübe
Hakkımızda

Testereler

Her sektör için testere satışımız mevcuttur. Bir çok firmanın genel distribütörü de olan Lider Makina, 13 yıllık tecrübesi ile Tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Lider makina; Martin Miller Şerit Testere, König marka elmas testere, Şerit Testere, Elmas Daire Testere satışı ve üretimi yapmaktadır.

Her Sektör İçin Testere

Şerit Testereler

Her türlü testere çeşitlerimiz mevcuttur. Şerit Testereler, ahşap testereler, hızar testereleri, kemik kesme testereleri, metal kesme şerit testereleri, bimetal kesme şerit testereleri, stellit uçlu şerit testereleri, elmas uçlu şerit testerleri, demir kesme şerit testereleri, alüminyum kesme şerit testereleri, et kesme şerit testereleri, 60’lık 70’lik 80’lik ve 100’lük makinalara göre şerit testereler,

Martin Miller marka şerit testereleri,  Fiesta marka şerit testereleri, Jet marka şerit testereler, Assteel marka şerit testereler, Kobra marka şerit testereler, Best marka şerit testereler, Westa şerit testereleri bünyemizde bulunmaktadır. Her ebatlarda şerit testere uygun fiyatlarda kaynaklı şekilde satışlarımızda bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine ulaşıyoruz.

Elmas Daire Testereler

Suntalem, mdf kesme elmas daire testereleri, alüminyum kesme elmas daire testereleri, ağaç kesme elmas daire testereleri, demir kesme elmas daire, profil kesme testereleri, demir kesme elmas daire profil kesme testereleri, (HHS) sulu kesme daire testereleri, ebatlama elmas daire testereleri, çizici elmas daire testereleri, kanal açma elmas daire testereleri, baş kesme elmas daire testereleri, boylama makinasında kullanılan elmas daire testereleri, yatar makinasi elmas daire testereleri, çiftli çizici yatar makina elmas daire testereleri, çoklu dilme elmas daire testereleri…

Her türlü elmas daire testereleri bünyemizde mevcuttur.

Freud marka elmas testereleri, König marka elmas testereleri, Cmt marka elmas testereleri, Schmidt marka daire testereleri bayilikleri bünyemizde mevcuttur.

  • Şerit bileme taşları, Karbosan bileme Taşları, Egesan bileme taşları, Çapak alma taşları, kesici taşları, planya bıçağı bileme bileme taşları, rabıta bıçağı bileme taşları, 10’luk bileme taşları, 8’lik bileme taşları, pembe renkli bileme taşları
  • Planya bıçağı çeşitleri 30’luk, 40’lık, 50’lik, 60’lık, 70’lik planya bıçak çeşitleri mevcuttur. Şerit çapraz penseleri, elmaslı çapraz penseleri
Her Sektör İçin Testere

Elmas Uçlu İnce Masif Lambri ve Çıta Testereleri

Her Sektör İçin Testere

Şerit Testere

Her Sektör İçin Testere

Dairesel Metal Profil Kesme Testereleri

Her Sektör İçin Testere

Ahşap Testere

Her Sektör İçin Testere

HHS Testere

Her Sektör İçin Testere

HHS Testere

Her Sektör İçin Testere

HHS Testere

Her Sektör İçin Testere

Ebatlama ve Çiziciler

Her Sektör İçin Testere

TRF Dişli Elmas Uçlu Hassas Kesim Daire Testeresi

Her Sektör İçin Testere

Elmas Uçlu Kanal Testere

Her Sektör İçin Testere

Elmas Uçlu Kanal Testere

Her Sektör İçin Testere

Elmas Uçlu Alüminyum ve Pvc Sessiz Daire Testereler

Her Sektör İçin Testere

Elmas Uçlu Atlamalı BG Dişli Ahşap Daire Testereler

Her Sektör İçin Testere

Bimetal M42 Testere

König Marka Elmas Testere

Ünlü Alman markası könig marka elmas testere yetkili bayisi olan lider Makina Tüm Türkiye’ye ürün temini yapmaktadır.König marka elmas testere her modeli her ürünü stoklu çalıştığı için son derece hızlı ürün temini yapabilmektedir.König marka elmas testere ürünlerinin satış sonrası teknik desteğini de bizzat kendisi veren Lider Makina, könig marka elmas testere ürünlerini Öncelikle Bursa ve çevresinde daha sonra da tüm Türkiye’de tercih edilir hale getirmiştir.
König marka elmas testere ürünlerinde Lider makina’ ya verilen tüm siparişler en geç bir gün sonra kargoya verilir.Ayrıca tüm könig marka elmas testere ürünleri 2 yıl firma ve Lider Makina garantisindedir.
Ürün kaynaklı sorunlarda tüm könig marka elmas testere ürünleri için birebir değişim yapılır müşteri memnuniyetinin geleceği olduğunu çok iyi bilen Lider Makina tüm könig marka elmas testere ürünlerinin hızlı temini ve könig marka elmas testere ürünlerinde oluşabilecek problemler de hızlı teknik destekle farklılığını ortaya koymuştur.
König marka elmas testere ürünlerindeki Alman kalitesini ve uzun ömürlülugunu iyi bilen Lider Makina Bu sebeple könig marka elmas testere ürünlerinin bölgedeki ana distribütörü olmuştur.

Martin Miller Şerit Testere

Martin Miller Şerit Testere , yüksek vasıflı krom nikel çeliği ile son derece etkili uzun ömürlü bir şerit testeredir. Martin Miller Şerit Testere 10 milimetre ile 120 milimetre arasında genişlikte Almanya ve Avusturya’da üretilen ortalama 60 ile 81 metrelik toplar halinde satışa sunulan bir şerit testeredir. Ayrıca Martin Miller Şerit Testere 7 milimetre ile 40 milimetre diş aralığında üretilmektedir

Martin Miller Şerit Testere ahşap için üretilmektedir. Son derece uzun ömürlü ve dayanıklı bir şerit testeredir.

Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere

Lider Makine, Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere Satışı ve üretimi için yeni atölyesini üretim hattını 2013 itibariyle hayata geçirmiş ve eskisine nazaran çok daha geniş bir müşteri kitlesine cevap verebilecek duruma gelmiştir her türlü Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere temininde ya da isteğe bağlı ve farklı üretim hatlarına uygun Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere üretiminde uzmanlaşmış olan lider Makina aynı gün sipariş geçilen Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testereleri kargoya verebilecek ölçüde stoğa sahip Nadir firmalardandır.

Farklı sektörlere hitap eden, farklı özelliklerde Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere üretmek, Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere temin etmek tam bir uzmanlık ister. Testere satışı ve üretiminde 12 yıllık tecrübeye sahip Lider Makine, Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere kullanan müşteri ile aynı dili konuşabilmenin önemini çok iyi bilmektedir.

Lider Makine, piyasadaki dünyaca ünlü ve kaliteli Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere markalarının da bölgedeki ana bayisi olarak hızlı ürün temini ve geniş ürün çeşitliliği ile, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla farklılığını ortaya koymakta ve sizi ayrıcalıklı hissettirmektedir

Piyasanın popüler Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere markalarının bölgedeki ana bayisi olan lider Makina istediğiniz her türlü Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testere markasını temin edip aynı gün kargoya verebilmektedir. Tüm Piyasada bulunan popüler marka Elmas Uçlu Daire Testere ve Şerit Testerelerde stoklu çalışan Lider Makina en uygun fiyat garantisiyle de tercih edilmektedir.

Şerit Testerelerin Şekillendirilmesi..

Şerit testereler satın alındıktan sonra hemen kullanılamaz onları şekillendirmek ve kesime hazır hale getirmek gerekir şerit testerelerin kullanılacağı pozisyona ve malzemenin kesim amacına göre üç çeşit şekillendirme yöntemi vardır.

1-DİŞE STELLİTE UÇ KAYNATMA

Şerit testereyi şekillendirmek için en yeni ve kullanışlı yöntem. Şerit testere diş ucuna sert materyal olan Stellite malzemesi kaynatıp, ezme diş formu vermektir.

2- SAĞ-SOL DIŞ ÇAPRAZLAMA

Şerit testerenin diş ucuna,sağa veya sola yatırılarak (eğilerek) çapraz verilir.Bu işlem ağacın sertliğine,yumuşaklığına göre artar veya azalır.Çapraz verme işlemi, şerit testerelerde 2 çeşit olarak yapılır.

A: Sağ-Sol çaprazlama

B: Sağ-Düz-Sol çaprazlama

3-EZME DIŞ ÇAPRAZLAMA

Şerit testereyi şekillendirmek için, ezme çaprazlama şeklidir. Bu çaprazlama şekli (kereste ve biçme atölyelerinde) dilimleme (markol) bıçkılarda ve arabalı bıçkılarda, biçme işleminde kullanılır.

Lider Makine

Bizimle İletişime Geçin

1
Ürün Belirlenmesi

Ürünü Belirleyin

Telefonla ve İletişim formunda, Talep edilen ürünün adı yada kod numarası girilerek miktar bildirilir.

İletişim
2
Sipariş ve Stok

Sipariş ve Stok Kontrolu

Talep edilen ürünün stok kontrolünden sonra tarafınıza bilgi verilir ve onay alınır.

İletişim
3
Sipariş Onayı

Sipariş Onayı ve Faturalandırma

Sevk irsaliyesi ve Fatura düzenlenir ve eğer müşteri kayıtlı değilse cari hesap oluşturulur.

İletişim
4
Ürün Teslimi

Ürün Teslimatı Yapılır

Ürünün stoklarımızda olması halinde aynı gün kargoya verilir. Aksi bir durumda yaklaşık bir termin belirlenir.

İletişim